19 Липня, 2022 р., 13:07
Деякі продукти здатні позитивно впливати на нашу нервову систему і допомагати боротися зі стресом! Серед таких, наприклад, — петрушка, часник та ягоди чорниці тощо. Якщо ви теж хочете дізнатися, що слід додати до свого раціону, читайте допис за лінком: https://t.me/berezhy_sebe/48
19 Липня, 2022 р., 10:46
      З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 216 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.
19 Липня, 2022 р., 09:29
Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Хмельницький), приміщення якого за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 26, було  пошкоджено внаслідок ракетного удару, відновив свою роботу.
18 Липня, 2022 р., 11:45
Від 18 липня 2022 року на сайті МОН https://mon.gov.ua/ua майбутні вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти. У співпраці з Урядовим контактним центром запрацював чатбот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року.
18 Липня, 2022 р., 10:02
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 18.07 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02 to 18.07 were approximately: особового складу / personnel - близько/ about 38450 (+150) осіб ліквідовано / persons were liquidated, танків / tanks ? 1687 (+3) од, бойових броньованих машин / APV ? 3886 (+7) од, артилерійських систем / artillery systems – 849 (+3) од, РСЗВ / MLRS - 248 (+0) од, засоби ППО / Anti-aircraft warfare systems - 113 (+3) од, літаків / aircraft – 220 (+0) од, гелікоптерів / helicopters – 188 (+0) од, БПЛА оперативно-тактичного рівня / UAV operational-tactical level - 690 (+2), крилаті ракети / cruise missiles - 166 (+0), кораблі /катери / warships / boats - 15 (+0) од, автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks - 2753 (+7) од, спеціальна техніка / special equipment - 70 (+2). Найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському напрямку. / Russian enemy suffered the greatest losses (of the past day) at the Bakhmut direction. Дані уточнюються / Data are being updated Бий окупанта! Разом переможемо! Наша сила - в правді! Strike the occupier! Let's win together! Our strength is in the truth!
17 Липня, 2022 р., 11:03
Заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко за дорученням Президента України Володимира Зеленського та керівника його Офісу Андрія Єрмака здійснив робочу поїздку до Вінниці, де триває ліквідація наслідків ракетного удару, завданого російською армією.
15 Липня, 2022 р., 12:44
Сьогодні в Студенянській громаді відбувся пам’ятний захід вшанування захисника України Дунаєвського Сергія Михайловича, який загинув 14 липня 2016 року захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави в зоні АТО. Сергій загинув за нас, за наш спокій, за мир в Україні. Його подвиг длямайбутніх поколінь буде яскравим прикладом того, як потрібно любити і захищати свою країну.  Сільський голова Олексій Кирнасівський висловив слова співчуття матері загиблого Героя. Пам’ять Сергія вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки та могили Захисника.
15 Липня, 2022 р., 11:13
Внаслідок ракетного обстрілу м.Вінниці 14 липня було пошкоджено адміністративне приміщення відділу №4 УДМС у Вінницькій області. Співробітники підрозділу та відвідувачі не постраждали.