21 Березня, 2019 р., 14:48
  20 березня в усьому світі святкують День Землі. Він з'явився з ініціативи ООН, при цьому подібних свят навесні відразу два – одне відзначають у День весняного рівнодення, 20 березня, а друге – 22 квітня. Різниця між ними в тематиці: якщо перше присвячене гуманістичній спрямованості, то друге екологічне. Також 20 березня святкують Міжнародний День щастя.
19 Березня, 2019 р., 16:19
  19 березня біля пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної Війни в с. Студена відбувся мітинг-реквієм присвячений 75-ій річниці визволення Піщанського району, села від німецько-фашистських загарбників.
11 Березня, 2019 р., 19:16
  Доля не шкодувала йому страждань, але й не пожаліла втіх, що били із здорового джерела життя. Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і всерозквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори.
11 Березня, 2019 р., 13:34
  Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, одягаючись у зелень, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день. Свято весни, любові та краси, яке відзначають жінки у всьому світі.
07 Березня, 2019 р., 14:23
  5 березня в Українському Домі в м. Києві відбулась конференція «Початок нового партнерства: перші досягнення та церемонія підписання Меморандумів» в рамках реалізації
04 Березня, 2019 р., 15:40
  4 березня 1949 року народився видатний український композитор, поет, творець української поп-музики
01 Березня, 2019 р., 16:25
  22 лютого 2019 року у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання колегії управління фізичної культури та спорту ОДА «Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних організацій області та рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту в 2018 році. Про відзначення 10-ки кращих спортсменів і тренерів 2018 року».
01 Березня, 2019 р., 11:35
  Шановні відвідувачі!
01 Березня, 2019 р., 11:17
  За даними експертів Організації Об’єднаних Націй, торгівля людьми за рівнем прибутковості посідає третє місце у світі після торгівлі наркотиками та зброєю, але зі значно меншим ризиком для торгівців. Як правило, особи, які потрапляють у таку ситуацію, не завжди усвідомлюють, що стали предметом продажу, «живим товаром».
27 Лютого, 2019 р., 11:33
  25 лютого в Україні відзначалась 148 річниця від дня народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча.