08 Лютого, 2019 р., 16:43
  7 лютого 2019 року відбулася нарада відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради (начальник – Наталя Королюк) з керівниками закладів освіти Студенянської ОТГ, на якій розглядались такі питання:
08 Лютого, 2019 р., 10:23
  Проблема домашнього насильства неймовірно важлива навіть у світових масштабах. Про те, як захистити себе від насильства в сім'ї та куди звертатися, якщо ви стали жертвою домашнього насильства.
05 Лютого, 2019 р., 16:15
  День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
04 Лютого, 2019 р., 09:52
  В приміщені Піщанського районного Будинку школярів та юнацтва 1 лютого 2019 року відбувся районний відбірковий етап обласного конкурсу солістів – вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2019», який проводиться в рамках обласного мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії – 2019».
04 Лютого, 2019 р., 08:11
  Стратегія розвитку Студенянської об'єднаної територіальної громади на 2019-2028 рр.
25 Січня, 2019 р., 09:47
  Протягом 22-23.01.2019 року у м.Вінниці в Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар на тему «Інтегрована модель організації соціальної роботи в ОТГ» в якому взяли участь провідний спеціаліст з соціального захисту Баюш Н.В. та фахівець із соціальної роботи Гончарук Л.В.
22 Січня, 2019 р., 17:06
. День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.
21 Січня, 2019 р., 14:48
  Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
21 Січня, 2019 р., 11:36
  Традиції освячення води на свято Водохреща дотримуються і в селі Студена. Церемонія відбулася на березі ставка, де напередодні свята з льоду була вирубана ополонка.
21 Січня, 2019 р., 09:26
  Головне завдання фахівця із соціальної роботи– професійна допомога клієнтам у визначенні причин власних проблем і подальший спільний пошук можливостей для їхнього вирішення шляхом надання комплексу соціальних послуг (психологічних, юридичних, соціально-педагогічних, інформаційних, соціально-медичних, соціально-економічних).