05 Листопада, 2018 р., 15:51
  «Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями...».
01 Листопада, 2018 р., 12:27
  Страшно казати, що ми вже звикаємо до повідомлень з екранів телевізорів, газетних шпальт про факти насильства в сім’ї з яких переважно починаються всі новини. Гинуть зачинені в хаті, без догляду дорослих, малолітні діти... доведена до відчаю жінка вкорочує віку своєму чоловікові, бо несила терпіти постійні його знущання над нею і дітьми...
30 Жовтня, 2018 р., 17:23
  26 жовтня 2018 року об 11.00 год. в концертній залі обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича відбувся 2-й фестиваль подільських громад під гаслом «Відродимо село - розквітне Україна».
19 Жовтня, 2018 р., 16:33
  13 жовтня Студенянська ОТГ відзначила День Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День Українського Козацтва.
19 Жовтня, 2018 р., 06:55
  Впродовж вересня-жовтня 2018 року на території Студенянської ОТГ начальником служби у справах дітей спільно з старшим інспектором із ювенальної превенції Піщанського ВП Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області, фахівцем із соціальної роботи, інспектором відділу освіти, культури молоді та спорту проведено профілактичний тренінг на тему «Шкільний булінг». В рамках проведення Європейського дня боротьби торгівлею людьми в загальноосвітніх навчальних закладах громади проведено інформаційні заходи на тему «Торгівля людьми».
08 Жовтня, 2018 р., 15:04
  В першу неділю жовтня Україна відзначала чудове свято - День працівників освіти. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. Це свято - чудова можливість висловити вдячність тим, хто за велінням серця навчає йти по життю.
14 Вересня, 2018 р., 15:32
  Найціннішим скарбом людства і кожної країни є наші діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого мійбутнього. Кожна дитина- чистий струмок, який потрібно підживлювати джерелами любові, ніжності, турботи та добра. Але, на жаль сьогодення багатьох українських дітей є нерадісним: війна, малозабезпеченість батьків, економічна незахищеність призвели до того, що діти швидко пізнають недосконалість світу, втрачають своє дитинство.
11 Вересня, 2018 р., 14:31
  З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в закладах освіти Студенянської ОТГ 7 вересня була проведена урочиста лінійка. На лінійці учням розповідали про важливість ведення здорового способу життя та користь від занять спортом.
05 Вересня, 2018 р., 17:20
  Перше вересня це завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
05 Вересня, 2018 р., 11:08
  Об’їзд закладів освіти Студенянської ОТГ