27 Серпня, 2019 р., 17:35
  28 років виповнилось нашій молоді державі. Це особливий для усіх день, головне державне свято – День Незалежності України.
09 Серпня, 2019 р., 17:02
  Після завершення збирання зернових культур, у Вінницькій області мають місце неконтрольовані штучні пали сухої трави, стерні, лісосмуг, очеретів тощо, що є грубим порушенням природоохоронного законодавства (ст.. 16 та 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст.. 35 та 37 Закону України «Про охорону земель» та ін..), за які передбачена адміністративна відповідальність згідно до ст.. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
09 Серпня, 2019 р., 09:52
  В Студенянській об’єднаній територіальній громаді з 22 по 30 липня 2019 року для працівників сільської ради за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», проходив тренінг по проекту:
06 Серпня, 2019 р., 09:55
  Благодійність завжди вважається найблагороднішою та найпочеснішою справою, особливо коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги.
05 Серпня, 2019 р., 14:01
  Відповідно до «Програми оздоровлення Студенянської ОТГ на 2018 - 2020 роки», з 19 липня по 2 серпня 2019 року 21 дитина громади відпочивала в дитячому оздоровчому таборі «Лелека» , с.Приморське, Кілійського району, Одеської області. Цього року табір відвідали діти таких категорій: діти учасників АТО – 7, діти сироти та позбавлені батьківського піклування – 4, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 4, талановиті та обдаровані діти – 6. Оздоровлення відбулося за кошти місцевого бюджету.
08 Липня, 2019 р., 17:49
  6 липня в Студенянській об’єднаній територіальній громаді відбулося святкування свята Івана Купала. Для жителів громади та сусідніх сіл підготували святкову програму.
03 Липня, 2019 р., 13:40
  Кожна третя дитина в Україні зазнала фізичного насильства. Кожні батьки вважають, що з ними такого не трапиться: вони не кричатимуть на своїх дітей, не сваритимуть, і точно не застосують проти них сили. Проте життєві ситуації бувають різними. Мимоволі ви втрачаєте над собою контроль, та емоції беруть верх.
27 Червня, 2019 р., 17:14
  27 червня в Студенянській ОТГ відбулися святкові заходи до Дня Конституції України. 27 червня Студенянська ОТГ святкувала День Конституції України. В бібліотеках громади відкрито тематичні виставки та пройшли інформаційні години. В будинках культури та сільських клубах проведено тематичні святкові заходи.
27 Червня, 2019 р., 11:16
  Насильство у сім'ї - це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування батьків по відношенню до дитини, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю.
24 Червня, 2019 р., 16:55
  «Конституція – фундамент нашого суверенітету» 28 червня 2019 року наша країна відзначає День Конституції. Саме 23 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.