19 Червня, 2019 р., 11:32
  Участь творчого колективу «Гонорівський перездвін» в IV етно-еко фестивалі «Кодима-фест»
19 Червня, 2019 р., 11:29
  Щороку у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Ця професія не знає свят і вихідних, вимагає терпіння , мужності, душевної чуйності. Саме медики вселяють віру і надію в завтрашній день, приходять на допомогу в скрутну годину.
05 Червня, 2019 р., 17:03
  Відповідно до листа Вінницької обласної державної адміністрації доводимо до відома, що в області відкрилась та функціонує комунальна установа « Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» (далі Центр) розташований за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, с.Крищенці вул.Шкільна, 41.
30 Травня, 2019 р., 14:50
 1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
27 Травня, 2019 р., 15:54
  У цей сонячний, травневий день останній дзвоник запросив на свято учнів шкіл Студенянської громади. Особливо хвилюючим це свято для випускників, які покидають поріг рідної школи і вступають в новий етап свого життя.
24 Травня, 2019 р., 14:20
  Велопробіг «Я на велосипеді – ні кордонів, ні обмежень»
23 Травня, 2019 р., 14:03
  18 травня у світі відзначають Міжнародний День Музеїв. З цієї нагоди в Студенянському краєзнавчому музеї та Гонорівському музеї історії села проведені екскурсії для учнів 1-5 класів.
21 Травня, 2019 р., 09:15
  «Європа і Україна ми разом одна родина!»
17 Травня, 2019 р., 17:06
  «Все починається з мами…»
16 Травня, 2019 р., 15:56
  Вишиванка – це не просто вбрання, це історія та душа нашого народу. Вишиванка є символом не однієї епохи, а кожного покоління українців. Тому в третій четвер травня ми одягаємо вишиванку для того, щоб ще раз нагадати всьому світу і собі, що ми, українці, єдині!