05 Квітня, 2019 р., 16:18
  3 квітня в обласній бібліотеці імені Тімірязєва, в межах реалізації Міжнародного проекту «Книга добра», пройшла презентація даного проекту.
05 Квітня, 2019 р., 16:04
  Основні вимоги санітарного законодавства при застосуванні пестицидів та агрохімікатів в сільськогосподарському виробництві.
02 Квітня, 2019 р., 16:15
  2 квітня, у всьому світі, діти і дорослі відзначають Міжнародний день дитячої книги.
01 Квітня, 2019 р., 16:53
  В наш зовсім нелегкий час, з масою проблем різного характеру, дуже важко бути оптимістом та шукати в чомусь позитив. Але вірити в краще потрібно, і не тільки вірити, але й вносити щось хороше та веселе в наше повсякденне життя.
01 Квітня, 2019 р., 12:49
  Сварки, конфлікти між батьками, хвороби та складні життєві ситуації — доволі часто з цих причин про дітей просто нікому подбати. Аби не віддавати їх до сиротинця, такими дітьми може опікуватись патронатна сім’я. Така практика вже давно поширена за кордоном, а в Україні її лише починають впроваджувати.
01 Квітня, 2019 р., 12:41
  Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 25 березня 2019 року №223 з 1 по 30 квітня в Вінницькій області буде проведено XIV етап Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», за результатами якого буде придбано медичне обладнання для дитячих лікарень області.
27 Березня, 2019 р., 09:04
  На даний час понад 2500 дітей у Вінницькій області зростають у державних закладах різних типів: дитячих будинках, школах-інтернатах тощо. Лише менше 7% цих дітей є дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування. Переважна ж більшість дітей в інтернатних закладах мають одного чи обох батьків, інших родичів. Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей – планомірний і поступовий процес, що триватиме щонайменше до 2026 року.
25 Березня, 2019 р., 10:39
  21 березня у сільській бібліотеці-філії села Гонорівка, Студенянської Публічної бібліотеки, спільно з Будинком культури с.Гонорівка, відбувся захід присвячений 75 – річниці визволення району від німецько – фашистських загарбників.
25 Березня, 2019 р., 10:25
  Бібліотека… Давня і вічно юна оселя людського розуму. Не можна уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію, або «підзарядити» свою душу духовними багатствами, залишеними нам у спадщину.
21 Березня, 2019 р., 18:32
  «Поетичний калейдоскоп»