05 Лютого, 2024 р., 12:00
Слава Україні! Розпочалася сімсот дванадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
02 Лютого, 2024 р., 14:06
Куди потрібно звертатися щодо розшуку людей, які зникли безвісти за особливих обставин – в інфографіці нижче.
01 Лютого, 2024 р., 14:37
В області проводять дводенний тренінг для представників профільних структур та фахівців, які безпосередньо залучені до надання послуг з підтримки населення, що постраждало від війни, у тому числі ветеранів та членів їх сімей.
31 Січня, 2024 р., 15:51
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 884 і № 168. Саме ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану, а також прискорюють сам процес.
31 Січня, 2024 р., 15:46
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 року №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 29.08.2023 року № 1158 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при обласній військовій адміністрації» Студенянською сільською радою утворюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада)
29 Січня, 2024 р., 13:54
Вони - символ мужності та нескореності українців у боротьбі за свою свободу.
29 Січня, 2024 р., 13:53
Виплату допомоги всім ВПО, які отримували її до 1 лютого, автоматично продовжено до 1 березня (без додаткового звернення).
29 Січня, 2024 р., 13:53
Кабмін запровадив експериментальний проєкт з професійно-технічного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 сучасних професій та 365 освітніх програм.