29 Січня, 2024 р., 13:54
Вони - символ мужності та нескореності українців у боротьбі за свою свободу.
29 Січня, 2024 р., 13:53
Виплату допомоги всім ВПО, які отримували її до 1 лютого, автоматично продовжено до 1 березня (без додаткового звернення).
29 Січня, 2024 р., 13:53
Кабмін запровадив експериментальний проєкт з професійно-технічного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 сучасних професій та 365 освітніх програм.
26 Січня, 2024 р., 15:39
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов на черговій 48 сесії обласної Ради представив звіт про здійснення обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих облрадою, за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го.
25 Січня, 2024 р., 10:48
Просимо не панікувати з приводу захворюваності на грип та ГРВІ!
24 Січня, 2024 р., 15:22
Ви роботодавець, який бере на роботу ВПО? Не втрачайте можливості отримати компенсацію витрат на оплату праці!