20 Лютого, 2023 р., 12:31
«Небесна Сотня - перші герої російсько-української війни» - в Студенянській територіальній громаді вшанували Героїв Небесної Сотні.
17 Лютого, 2023 р., 13:52
Бачите емоційне повідомлення в Телеграм-каналі з купою знаків оклику, без посилань на першоджерело та фактів?
17 Лютого, 2023 р., 13:52
Для українців, які перебувають у Польщі, доступна послуга оформлення першого паспорта громадянина у формі ID-картки по досягненню 14-річного віку.
16 Лютого, 2023 р., 22:57
              В Студенянській територіальній громаді відбулися урочисті заходи до  Дня Єднання.  Громада приєдналася до Всеукраїнських заходів: виконання о 10:00 годині Державного Гімну та підняття Державного Прапора України.
15 Лютого, 2023 р., 17:26
              Сьогодні в Студенянській територіальній громаді відбулися урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.
14 Лютого, 2023 р., 22:02
Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі (за назвою Суспільне + місто-обласний центр: Суспільне Харків, Суспільне Чернігів, Суспільне Львів, Суспільне Миколаїв тощо) та інших соцмережах Суспільного.
14 Лютого, 2023 р., 15:45
Знайдіть адресу та контакти найближчого центру або пункту вакцинації від COVID-19 та запишіть дитину на щеплення: https://bit.ly/vaccinationpoints
14 Лютого, 2023 р., 15:44
У січні 2023 року завершено реформу монетизації пільг. Пільги на оплату житлово-комунальних послуг їх одержувачам з січня цього року надаються виключно у грошовій готівковій формі.
14 Лютого, 2023 р., 15:35
Застосунок Dobre допоможе дізнатися інформацію про рідних з окупованих або небезпечних територій. Додаток працює навіть за слабкого сигналу мережі оператора. Програма дозволяє не турбувати їх постійними дзвінками та питаннями на кшталт «Як ти?». Цю інформацію можна отримати автоматично та в будь-який час.