26 Грудня, 2019 р., 11:04
  Незабаром Новорічні та Різдвяні свята.
20 Грудня, 2019 р., 04:41
  Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в чарівну атмосферу радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.
11 Грудня, 2019 р., 17:18
  Про роботу системи безоплатноi допомоги
09 Грудня, 2019 р., 12:25
  Оперативна нарада сільського голови Олексія Кирнасівського
09 Грудня, 2019 р., 09:49
  Відзначення Дня місцевого самоврядування
03 Грудня, 2019 р., 09:55
  29 листопада 2019 року відбувся ІІ етап конкурсу на посаду керівника ОНЗ "Студенянської ЗОШ І-ІІІ ступенів", який містив такі завдання: письмове тестування на знання законодавства, вирішення ситуаційного завдання та представлення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. За результатами випробувань переможцем конкурсу стала Багрій Світлана Іванівна, яка набрала 54,17 бала, Кордонський Володимир Григорович здобув 48,34 бала і Крива Тетяна Вікторівна - 47,39 бала.
29 Листопада, 2019 р., 11:51
   У переліку соціальних проблем, які має вирішити сучасне українське суспільство, чимале місце займає проблема ВІЛ-інфекції та СНІД. Особливо загрозливим є той факт, що епідемія поширюється переважно у молодіжному середовищі.
28 Листопада, 2019 р., 15:09
  Ознайомлення кандидатів на конкурс на посаду керівника ОНЗ "Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів" із закладом загальної середньої освіти та його трудовим колективом
28 Листопада, 2019 р., 15:00
  За участі сільського голови О.П. Кирнасівського, заступника з питань виконавчих органів ради В.Г. Ружицької, під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Н.І. Королюк проведено нараду з керівниками закладів освіти та головами профспілкових комітетів Студенянської об'єднаної територіальної громади.
27 Листопада, 2019 р., 12:27
  Щоб не травмуватися під час ожеледиці