07 Листопада, 2019 р., 17:11
  Під керівництвом заступника сільського голови Ружицької В. Г. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради. Розглянуто 6 питань, а саме: про попередження жорстокого поводження з дітьми, про діяльність суб'єктів виявлення та організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про неналежне виконання батьківських обов'язків відносно малолітніх дітей, тощо.
07 Листопада, 2019 р., 11:59
  28 листопада 2018 року відбулася нарада з керівниками закладів культури, на якій розглядались такі питання:
06 Листопада, 2019 р., 16:07
  5 листопада 2019 року у Вінниці експерти обговорили варіанти удосконаленого адміністративно - територіального устрою районного рівня Вінницької області.
01 Листопада, 2019 р., 14:18
  1 листопада в дошкільному навчальному закладі «Ранок» відбулося Свято осені - феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.
30 Жовтня, 2019 р., 17:00
  Нагадуємо, що спалювання минулорічної трави, опалого листя, сухих гілок та іншого сміття - це проблема, яка є небезпечною для довкілля, життя і здоров’я людей.
28 Жовтня, 2019 р., 10:46
  Що робити з опалим листям?
16 Жовтня, 2019 р., 12:19
  УВАГА! «Місячник Цивільного захисту»
15 Жовтня, 2019 р., 09:50
  11 жовтня 2019 року в Студенянському Будинку культури відбулося свято присвячене Дню захисника України та Дню українського козацтва. Вітання приймали учасники АТО та ООС, військовослужбовці, усі хто захищає суверенітет та цілісність держави.
06 Жовтня, 2019 р., 11:05
  4 жовтня 2019 року в Студенянській громаді відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти. Освітян привітав сільський голова Олексій Кирнасівський та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталя Королюк. Працівники Будинку культури та учні ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст.» подарували педагогам святковий концерт.