07 Травня, 2020 р., 14:25
01 Травня, 2020 р., 05:30
  1 Травня - свято весни і праці та Міжнародний день солідарності трудящих
01 Травня, 2020 р., 05:22
  «Чорнобиль – біль України» - виставка літератури в Студенянській публічній бібліотеці до Дня Чорнобильської катастрофи.
30 Квітня, 2020 р., 16:01
  Авіаційна метеорологічна станція цивільна Вінниця (АМСЦ Вінниця)
29 Квітня, 2020 р., 11:40
  Фонд соціального страхування України виплачує допомоги по тимчасовій непрацездатності і по вагітності та пологах у повному обсязі, однак сьогодні є затримки в строках фінансування.
24 Квітня, 2020 р., 09:49
  У 2020 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»
17 Квітня, 2020 р., 11:08
  Вітання мешканців громади з Великоднем від народного депутата України Генадія Вацака
13 Квітня, 2020 р., 10:15
  Відомо, що в Україні сплески домашнього насильства відбуваються під час свят, у вихідні, коли люди збираються вдома разом, влаштовують застілля, вживають алкоголь і не можуть впоратись зі своєю агресією, яка часто виливається в домашнє насильство. В умовах карантину родини опинились фактично замкненими в чотирьох стінах і часто жертви навіть не можуть повідомити про акти насильства, адже кривдник поруч, транспорт не ходить, а грошей може не бути.
10 Квітня, 2020 р., 13:19
  У 2020 році підведено підсумки атестації педагогічних працівників Студенянської ОТГ. Такою роботою було охоплено 5 педагогів: Кучер Марина Алемпинівна, Подолян Наталя Іванівна, Буцко Ніна Павлівна, Бритавська Віта Василівна, Кордонська Альона Володимирівна, які протягом навчального року проводили відкриті уроки, виховні заходи, брали участь в різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах.
27 Березня, 2020 р., 11:53
  Шановні жителі громадти